TITLE

DESCRIPTION


Notice: get_row_css_class از نگارش 4.2 (will be removed in 6.0) منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. in /home/naderiag/public_html/wp-includes/functions.php on line 4443

راهنمای خرید بلیط آنلاین

راهنمای تهیه بلیط

 ۱- پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع رزرو بلیط ، در سایت ثبت نام نمایید ، این کار را از طریق بالای صفحه‌ی خرید بلیط و تأیید جملۀ   ثبت نام   انجام دهید .

 ۲- پس از ثبت نام و وارد نمودن اطلاعات خود در همان صفحۀ اول ، مبدأ و مقصد خود را مشخص نمایید سپس دکمۀ  “جستجو”  را بزنید .

 ۳- در مرحلۀ بعد ، از میان پروازهای نمایش داده شده پرواز مورد نظر خود را مشخص و از طریق دکمۀ  “ انتخاب ”  مسیر رزرو را ادامه دهید .

 ۴- پس از باز شدن صفحۀ مربوط به اطلاعات مسافرین ، شما می‌توانید اطلاعات مسافر را مطابق سؤال‌های قید شده وارد نمایید ، سپس در ذیل این بخش  “ اطلاعات تماس ”  شما شامل  شمارۀ موبایل و آدرس ایمیل ظاهر می‌گردد که لازم است از صحت آنان اطلاع یابید زیرا در مراحل نهایی اطلاعات بلیط خریداری شده به موبایل و ایمیل شما ارسال خواهد شد .

 ۵- پس از تأیید باکس  “ رزرو بلیط ”   صفحه ای تحت عنوان اطلاعات مسافران بر روی صفحه ظاهر می‌شود که لازم است اطلاعات قید شده کاملأ بررسی گردد . در این قسمت شما می توانید     در صورت اشتباه بودن اطلاعات مسافر با زدن باکس  “ ویرایش ”  اطلاعات را تصحیح فرمایید ، در صورتی که اطلاعات درست باشد می‌توانید باکس  “تأیید و ادامه”  را تأیید نمایید .

 توجه داشته باشید در این بخش باید قبل از رفتن به بخش بعد جملۀ  “ قوانین و مقررات را مطالعه کردم و آن را تأیید می‌کنم ”  را تأیید نمایید .

  • جهت مطالعۀ قوانین می‌توانید جملۀ  “ مشاهدۀ قوانین ”  را بازگشایی و مطالعه نمایید .

 ۶- در بخش بعد شما شاهد کل اطلاعات پرواز و مسافرین خواهید بود که در صورت صحت موارد قید شده می‌توانید باکس  “ پرداخت الکترونیکی ”  را تأیید و به صفحۀ بعد پرداخت الکترونیکی بانک وارد شوید .

 ۷- صفحۀ پرداخت الکترونیکی شمارۀ کارت ۱۶ رقمی خود را وارد نموده و باکس‌های بعد را نیز کامل نمایید .

توجه داشته باشید بهتر است برای بالا بردن شرایط امنیتی ، قید اعداد مربوط به شماره کارت ، رمز و … از طریق  “صفحه کلید ایمن”  که در متن صفحۀ پرداخت الکترونیکی تعبیه گردیده استفاده نمایید .

  • لازم به ذکر است راهنمایی نحوۀ پرداخت و تکمیل نمودن این صفحه در ذیل آن قید گردیده که قابل استفاده می‌باشد .
  • در صورت هرگونه سؤال از نحوۀ رزرو بلیط می‌توانید از طریق شماره تلفن  09114334203  و  شمارۀ  0914335860  با بخش فروش بلیط دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نادری تماس حاصل فرمایید .

” سفری آسان و مطمئن با دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نادری  “

راه های تماس

  • ایران، گیلان، لاهیجان، ابتدای کوی شیشه گران، دفتر خدمات جهانگردی نادری

  • ایران، گیلان، کیلومتر3 جاده لاهیجان به لنگرود، دفتر خدمات مسافرت هوایی نادری

  •     تلفن تماس: 42911 - 42912 - 013

  •    ایمیل: info@naderiagc.ir

logo-samandehi

آشنایی با گروه شرکت های نادری

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نادری می باشد.

طراحی و پشتیبانی فنی شرکت تعاونی فناوری اطلاعات داده پرداز آماج

درگاه پرداخت بانک پارسیان متصل به شبکه شتاب (پرداخت با کلیه کارتهای بانکی کشور)